Mum Kutulama İşi İle Evde Haftada 300 TL Kazanabilirsiniz

Mum kutulama işi ile evde haftada 300 TL kazanabileceğiniz iş imkanı: Evde sabun paketleme ek iş ilanları telefon numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerde evde paketleme işleri arasında adını sıkça duyduğumuz mum kutulama işinde az da olsa haftada güzel ek gelir elde edebiliyorsunuz. Mum kutulama işi ile sizde evde haftada 300 TL kazanabilirsiniz.

Evde mum kutulama işi

Mum kutulama işi evde paketleme işi veren firmalar tarafından sizlere ulaşmaktadır. Paketleme işi veren firmaların evlere ek iş olarak gönderdikleri mum kutulama işinde haftada az da olsa güzel kazanç vardır. Basit ve kolayca yapabileceğiniz bu ek iş ile sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde mum kutulama işi nasıl yapılmaktadır?

Değerli takipçilerim araştırmalarım neticesinde evde mum kutulama işi son derece basit ve herkesin yapabileceği tarzda olan bir ek iştir. Bu ilan başlığı altından anlaşacağınız firma ile anlaşma olduğunu varsayalım. Firma size kutular halinde mumları göndermektedir. Mumların 5erli şekilde kutulara dizilmesini istemektedirler. Beşerli kutularıda sizlere ulaştırmaktadırlar. Türkiye’nin her iline gönderilen ek işi kaçırmamanınızı öneririm. Eğer ek gelire ihtiyacınız varsa hemen bu lana başvurunu bırakmanızı öneriyorum.

Mum kutulama işi başvuru hakkında ve evde sabun paketleme işi telefon numaralarını sahibinden gibi siteler üzerinden bularak arayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Bu sayede sesinizi mum kutulama işi veren firmalara duyurmuş olacaksınız.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ! 

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 1.734 Comments

 • Hülya coşkun

  (16 Kasım 2020 - 13:44)

  Bu işe çok ihtiyacımız var evde iki kişiyiz geri dönüş yaparsanız çok sevnirim şimdiden teşekkürler.

 • Bu işe ihtiyacım var 3 kişi çalışıcaz elimiz çabuktur hemen yapabiliriz dönüş sağlarsanız sevinirim lütfen

 • Merhaba 4 kişiyiz işe ihtiyacımız var elimiz yatkın hızlıdır daha önce evde iş yaptık kendimize güveniyoruz geri dönüşünüzü bekliyoruz

 • esra bayraktar

  (17 Kasım 2020 - 18:38)

  ankara\ etimesgut da oturuyorum evde işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim öğrenciyim

 • İstanbul Anadolu yakası Elim çok hızlı evde mum paketlene işi istiyorum

 • Müberra yaran

  (19 Kasım 2020 - 12:21)

  Çekmeköyde yasiyorum evde yapilak ek iş ariyorum.daha öncede yaptim bilgim var

 • Bolu merkez

 • Evde ek is paketleme gibi her turlu is istyorm bagcilar bolgesindeym

 • Merhaba İstanbul bahçelievlerde oturuyorum 2 yaşında bir bebeğim var dışarda çalışamıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var eşim hastanede hasta karşılama da çalışıyor tek maaşla evi gecindiremiyor lütfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir