Sakarya Evlere Ek İş İlanları Fikirleri

Maddi zorluklara boğuşan aileler biraz olsun ekonomik durumlarını düzeltmen için evde ek iş ilanları arıyorlar. Bu ek işlerle en azından mutfak masraflarını ya da faturalarını karşılamayı hedefliyorlar. Siz de Sakarya eve ek iş ilanları arıyorsanız gelin beraber evde ne gibi işler yaparak gelir sağlayabilirsiniz bu konuları inceleyelim.

Sakarya Evde Tespih Dizme İşi

Evde para kazanmak isteyen kişilerin en çok ücret kazandığı işlerden olan tespih dizme işi Sakarya’da da tercih ediliyor. Tabii bu işi yapabilmeniz için öncelikle bazı kriterleri karşılamalısınız. Bunlardan birincisi el becerisi. Eğer el beceriniz varsa Sakarya evde ek iş ilanları veren firmalarla çalışma şansınız olabilir. İkincisi ise el çabukluğu. Belki de tespih dizme işindeki en önemli kriter, elinizin hızlı olması. Çünkü firmalar her zaman verdiği işten hızlı geri dönüş almayı ister. Yani el beceriniz ve el çabukluğunuz varsa Sakarya’da çok daha kolay iş bulabilirsiniz diyebilirim.

Sakarya Evde Kına Paketleme İşi

Sakarya’da bir çok insanın ek gelir kapısı da evde kına paketleme işi. Bu işten sürekli kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun sebebi ise her sene binlerce insan evleniyor ve hemen hemen hepsi de kına yapma mecburiyetinde. Bu noktada da size fırsatlar oluşuyor. Sakarya’da kına işi yapan firmalar da işlerini yetiştiremediğinde ya da freelance çalışan aradığı zamanlar da sizlerle iletişime geçebilir. Evde kına paketleme işi nasıl yapılır diye soracak olursanız, hemen o konuya da açıklık getireyim. Sakarya’da kına toptancılarıyla görüşüp gerekli ürünleri alarak paketleme işlerini yapıp firmalara satabilirsiniz.

Sakarya’da Evde Nikah Şekeri İşi

Evde nikah şekeri işi, evde ek iş arayanların vazgeçilmezi haline geldi. Çünkü nikah şekeri paketleme işi hiç bir el becerisi, el çabukluğu vs. gerektirmiyor. Dolayısıyla da hemen hemen herkesin rahatlıkla yapacağı bir iş.
Evde nikah şekeri paketleme işi veren şirketler, size işi yapmanız için şekerleri ve bunları koyacağınız kutuları veriyor. Siz de gerekli işlemleri yaptıktan sonra ürünleri geriye firmaya teslim ediyorsunuz. Sakarya’da evlere nikah şekeri işi veren firmalar yapacakları ödemeleri paket başına yapıyorlar. Tabii tüm firmalar için aynı şeyi söylemek mümkün değil, biraz da sizin anlaşma şartlarınıza göre değişkenlik gösterebilir.
Bunların dışında gece ek iş ilanları Sakarya da bulabilirsiniz. Çünkü bir çok şirket gece bekçiliği, nöbetçi işçi ya da iş yoğunluğundan dolayı gece saatlerinde çalışacak eleman arıyorlar.

Eğer siz de Sakarya ek iş veren firmalarla çalışmak istiyorsanız, bu yazının altında yer alan yorum kısmına mail adresinizi ve telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Böylelikle firmalar size kolaylıkla ulaşabilirler.

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 60 Comments

 • Ev hanımıyım tesbih dizme işi yapmak istiyorum Arifiye de oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 • Sakarya/ serdivanda ikametgah ediyorum 23 yaşındayım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 • Sakarya/ serdivanda ikametgah ediyorum 23 yaşındayım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • Sakarya tabakhanede otruyorum. Ev hanimiyim 22 yasindayim. Daha önce evde cesitli işler yapmistim. Dosya, mandal, doğal gaz kapağı takma, kürdan süsleme işleri yapmıştım. Uzun süredir işsizlik var

 • Akyazı ilçesinde ikamet etmekteyim evden ek gelir sağlamak istiyorum paketleme mandal vs bir çok işi yapabilirim

 • Zeynep çalışkan

  (1 Eylül 2020 - 14:54)

  Sakarya Erenler 05369106989

 • Merhabalar Sakarya ozanlarda ikametgah ediyorum. Işe çok ihtiyacım var ve elim hızlıdır. Zamanında istenilen kadar ürün paketlemeyi yetistirebilirim . Yanımda 2 3 arkadaşım daha var onlarda yapabilirler. Geri dönüş yapılırsa sevinirim çok ihtiyacım var

 • sakarya da oturruyorum maltepede geri donus yaaprsanz sevinirm..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir