Sincan Organize Sanayi Arçelik Fabrikası İş İmkanı

Sincan Organize Sanayi Arçelik Fabrikası İş İlanları

Sincan Organize Sanayi Arçelik Fabrikası İş İlanları başvurusu hakkında bilgi vereceğimiz yazımızda sanayi bölgesi hakkında da detaylara göz atacağız. Ülkemizin önce gelen beyaz eşya ve teknoloji şirketi Arçelik, bir çok alanda hizmet vermektedir. Gün geçtikçe büyümeye devam etmekte ve bünyesindeki personel sayısını da arttırmaktadır. Özellikle son zamanlardaki büyümesi dikkat çeken Arçelik’in yatırımları da dikkat çekiyor. Arçelik fabrikası iş ilanları takip edenler bu firmada çalışmaya hak kazanıyor.

Ankara Sincan Organize Sanayi ülke ekonomisinde ciddi derede katkı sağlıyor. Büyük bir alan yayılmış sanayi bölgesi içinde yüzler fabrikaya da ev sahipliği yapıyor. Sadece bununla kalmayı sanayicileri teşvik etmesi için pek çok teşvikte sağlıyor. Uygun fiyata enerji ve su desteklerinde bulunuyor. Bunların tek bir amacı var, Türkiye’nin sanayi gücüne katkıda bulunmak.

Bu devasa sanayi bölgesinde tam 40 bin kişi çalışıyor ve 40 bin araç giriş çıkış yapıyor. Düşünün nasıl bir çalışma söz konusu. Sincan Organize Sanayi, senelik 6 milyar dolar ihracat yaparak Türkiye’ye katkı sağlıyor.

Ankara Sincan Organize Sanayi’de oldukça büyük bir fabrikaya sahip olan Arçelik, ülkemizde binlerce kişiye istihdam sağlıyor. Siz de bu sanayi bölgesinde çalışma fırsatı bulmak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Arçelik Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır?

Sincan Organize Sanayi Bölgesi Arçelik Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır? Sizler için yaptığımız araştırma da bu şirkete başvuru yapmak için bazı seçenekler bulunuyor.

  • Bunlardan birincisi Arçelik’in kendi resmi sitesi.  Sincan Organize Sanayi Bölgesi Arçelik Fabrikası iş ilanları için bu siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitede insan kaynakları kategorisinde yer alan iş başvurusu ve iş ilanları bölümüne tıklayarak aktif olan ilanları görebilirsiniz. Burada açık pozisyonlar, başvurularım, özgeçmiş bilgilerim kısımları yer almaktadır. Açık pozisyonlara tıkladığınızda o anda hangi şehirde, hangi alanda eleman arayışı varsa karışınıza çıkacaktır. Resmi sitede yer alan güncel ilanları takip edin ve yeni iş imkanlarını kaçırmayın.

>>> TIKLAYINIZ

  • İkinci seçenek ise hepimizin bildiği üzere ilan siteleri. Arçelik’in çalıştığı bazı ilan siteleri aracılığıyla Sincan Organize Sanayi Bölgesi Arçelik Fabrikası’nda çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Bu ilan sitelerinden ilki Kariyet.net diğeri ise Yenibiris.com’dur. Bu ilan sitelerinin arama kısımlarına Arçelik yazdığınızda şirketin profili çıkacak ve bu profilde yer alan ilanlar size iş bulma konusunda yardımcı olacaktır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir