Terzilik yaparak para kazanmak istiyorum

Evden yapılabilecek işler arasında olan terzilik, genelde bayanların tercih ettiği bir iş fikridir. Ancak bu konuda deneyimi olan herkesin yapabileceği bu işle beraber terzilik yaparak para kazanmak istiyorum diyenlerin sayısı artmaya devam etmektedir. Yaşam alanınızın bir kısmını bu iş için ayırarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Terzilik Nasıl Yapılır?

Bir terzide olması gereken tüm malzemeleri toplu bir şekilde tedarik ettikten sonra bu işe başlayabilirsiniz. Ayrıca elbise tasarımlarından anlayanların kostüm tasarımı yaparak daha güzel kazançlarla karşılaşabileceği unutulmamalıdır. Teknolojinin gelişimi sayesinde sosyal medya üzerinden her konuda ilan açan ve ek iş yaparak para kazanan binlerce kişi bulunmaktadır. O halde sizler de başlangıçta terzilik hizmeti verdiğinize dair bir sosyal medya hesabıyla harekete geçebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızdan, bulunduğunuz bölgedeki esnaf ve işletmeleri takip ederek belirli bir kitleye ulaşabilirsiniz. Bu konuda evden başlayarak daha sonra kendi işletmesini açan çok sayıda girişimcinin olduğu da unutulmamalıdır. O halde ihtiyacınız olan terzi malzemelerini hazırladıktan sonra ilk siparişinizi almaya hazırlanabilirsiniz.

Evde Terzilik Yapmak Ne Kadar Kazandırır?

Evde terzilik yaparak para kazanmak isteyenler, aldığı sipariş sayısına göre kazancını belirleyebilir. Bu noktada aylık kazancın 1000 TL ile 1500 TL arasında olabileceği unutulmamalıdır. Elbette yaptığınız işin profesyonel olması daha büyük kitlelere ulaşmanız açısından önemlidir. Genel olarak terzilik yaparak para kazanmak istiyorum araştırması yaparken mutlaka el becerinizin olması gerektiğini unutmayın.

Terzilik fikriyle beraber mutlaka kostüm tasarımı fikrini de düşünmelisiniz. Çünkü günümüzde tiyatro ya da buna benzer sanatlarla uğraşanlar için farklı tasarımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Tamda bu noktada yaratıcılığınızı kullanarak ilginç tasarımlara imza atabilirsiniz.

Hemen alt kısımda yer alan ilan kısmına bilgilerinizi ekleyerek bu iş ile ilgili görüşlerinizi ve sunabileceğiniz hizmetleri paylaşabilirsiniz. Bu sayede sizlere ulaşım sağlanabilir.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ! (DETAYLI BİLGİ)

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2 Comments

  • Mersin yenişehir de ikamet ediyorum. Iş konusunda yardimci olursaniz sevinirm

  • Istanbul Paketleme işi yapmak istiyorum. Evde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir