Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar – Evde Tesbih İşi

Evlere tesbih dizme işi veren firmalar ile tanışmak ve sizde evde tesbih dizerek para kazanmak istiyorsanız bu ilanı kaçırmamanızı öneriyorum. Evlere ek iş veren firmalar içerisinde aşırı yoğun ilgi gören tesbih dizme işi her sezon devam etmektedir. Eğer sizde evde tesbih dizerek ek gelir elde etmek istiyorsanız bu ilanı dikkatlice okuyunuz.

Evde tesbih dizme işi son derece basit ve kolaydır. Bu durumda el becerinizin biraz iyi olması size iş açısından hızlılık ve rahat olmanın avantajını sağlayacaktır. Eğer el beceriniz yok ise bu işi yapamamanız anlamına gelmiyor. Öğrenerek sizde yapabilirsiniz. Sonuçta o kadar zor bir işlem değil. Araştırmalarım neticesinde sizlere her geçen gün yeni iş fikirleri sunarak ek gelir elde etmenize yardımcı olmak istiyorum. Bu açından hep trend olan evde tesbih dizme işi oldukça güzel gelirler bırakıyor ve devamlı olarak da kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır?

Elinizin bırak becerikli olması bu işi daha kolay ve daha hızlı yapacağınız anlamına gelir. Bu ilan başlığı altından anlaşacağınız firmalar ile anlaştıktan sonra, tesbih firması size modeline göre boncuk olarak kutu içerisinde tesbihleri, tesbih dizme ipini, makas ve tesbih dizme işinde kullanılacak araç gereçleri ulaştırıyor. Firmanın sizden istediği o model boncukları ipe dizerek bağlamanız oluyor. Bu vesile ile yapacağınız 200 adet için tesbih başı 3 tl ile hesaplanıyor. 200 adeti genelde 1 hafta içerisinde tamamlayabiliyorsunuz hesaba vurunca 200*3 = 600 TL ediyor. Bu rakamda haftalık olarak oldukça güzel bir rakamdır. Sizlere tavsiyem vakit kaybetmeden bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız hemen başvurun ve tesbih veren firmalar ile tanışarak size ulaşmasını sağlayın.

Tesbih dizme işi başvuru ve iletişim

Aşağıda bulunan başvuru gönder kısmını kullanarak sizde evde tesbih dizme işi veren firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız başvuruyu evlere tesbih dizme işi veren firmalar görecek ve size yazdığınız mail adresinden ulaşarak tekliflerini iletecektir. Eğer sizde kendinize güveniyor ve bu işi yaparım diyorsanız hiç beklemeden hemen başvurunuzu bırakın.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ! 

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 1.271 Comments

 • E posta adresimizden iletişime gecermisiniz ek iş ariyoruz

 • Sümeyye Erdoğdu

  (1 Mart 2021 - 11:56)

  Konya da ikamet ediyorum. Tesbih işini yapmak istiyorum. İhtiyacım var bu işe artı kendi paramı kazanmak istiyorum. El becerikliğim çok olmasa da çabuk kavrıyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. Sevgiler, saygılar.

 • istanbul için evde ek iş istiyorum

 • Ankara da oturuyorum evde paketleme tesbih isi yapmak istiyorum

 • İstanbul Bağcılar tesbih dizme işi istiyorum lütfen

 • İstanbul pendik
  Evde teşbih dizim işi arıyorum bu işle alakalı eleman arayan varsa iletişim için bekliyorum

 • Zeliha Erboy

  (7 Mart 2021 - 21:35)

  Merhaba iyi
  Günler ailemle birlikte eve ek işler alarak geçimimize destek olmaktayız eğer daha kalabalık bir şekilde isterseniz de çevremizde 4-5 kişi de bulunuyor işimize ortak çıkacak eğer destek çıkar geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 • Muhammet ali

  (8 Mart 2021 - 02:07)

  Evde tesbih dizme işi

 • 3cuzlerim var gelirim yok çocuklarımın masraflarını karsilamak istiyorum evde paketleme yapabilirim

 • Bursada yaşıyorum lutfen dönüş yapin ben istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir