Ütü Yaparak Para Kazanmak Mümkün mü?

Ev hanımlarını yakından ilgilendiren bir iş olan ütü yapmanın artık para kazandırdığını biliyor musunuz? Amerika ve Avrupa ülkelerinde ciddi rağbet gören ütü yapma işi artık ülkemizdeki girişimcilerin ilgi alanı olmaya başlamıştır. Bu nedenle ütü yaparak para kazanmak mümkün mü sorusu da araştırılmakla beraber oldukça dikkat çeken sonuçlarla karşılaşılmaktadır.

Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

Yaşadığınız bölgede ütü yaparak para kazanmak için öncelikle yapmanınız gereken bazı işlemler vardır. İlk olarak el ilanları bastırmalı ve bu ilanları hem plazalarda hem de apartman ve iş yerlerinde dağıtmalısınız. Elbette Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında da bu işi yaptığınıza dair sayfalar açmalısınız. Daha sonra yine sosyal medyada grup açmalı ve evde ütü yaptığınıza dair paylaşımlar gerçekleştirmelisiniz.

Bu süreçleri başarılı bir şekilde uyguladıktan sonra ütü yaparak para kazanmak mümkün mü sorusuyla ilgili olarak ilk siparişlerini almaya başlayacaksınız. Çünkü günümüzde iş yoğunluğundan dolayı ütü konusunda arayış içinde olan kişi sayısı bir hayli fazladır. Özellikle de İzmir, Ankara ve İstanbul gibi büyük kentlerde uygun fiyatlı ütü hizmeti sunan kişilerin varlığından söz edebiliriz.

Ütü Yaparak Ne Kadar Kazanç Elde Ederim?

Ütü yapmak aslında kolay bir iş gibi görünse de sabır gerektirir. Ev hanımları başlangıçta birkaç sipariş ile işe başlayabilirken daha sonra ciddi bir kitleye ulaşabilir. Her ütü başına 5 ile 10 TL arasında bir fiyat biçerek ne kadar uygun fiyatlı hizmet verdiğinizi de çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz.

Genelde ev hanımlarının rağbet gösterdiği bu iş artık üniversite öğrencilerine de ek gelir kaynağı olmuştur. Haliyle yapmanız gereken tek şey, kaliteli bir şekilde hizmet verdiğinizi diğer insanlara kanıtlamaktır. Sonrasında ciddi bir kitlenin sizden hizmet talep edebileceğini unutmayın.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 1 Comment

  • Ütü işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir