Yatırım Yapılacak İş Fikirleri

Her geçen gün popüler olan ve para kazandıran çok sayıda iş fikri bulunmaktadır. Ek kazanç elde etmek isteyenler genelde yatırım yapılacak iş fikirleri konusunda araştırma yapmaya başlar. Yazımızın devamında paylaşacağımız iş fikirlerini tercih edebilir ve gerçek anlamda kazanç elde edebilirsiniz.

Yazılım Sektörü

Bu sektör yüksek getiri oranlarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca sektöre giriş maliyeti de çok düşüktür. Son yıllarda yatırım yapılacak önemli sektörler arasında yerini aldığı için yazılım firmaları da açılmaya başlamıştır. Elbette yazılımcı arayan şirket sayısı da artmaya devam etmektedir. Bu sektördeki yatırımlarınız da kısa sürede tarafınıza kar olarak dönecektir.

Drone Kiralama Hizmetleri

Son 2 yıl içinde drone kullanan kişi sayısı artmaktadır. Ancak drone fiyat olarak biraz pahalı olduğu için drone kiralama konusunda hizmet arayışında olan kişi sayısı artmaktadır. Bu kapsamda 15 bin TL gibi bir bütçe ile 3 farklı özellikte olan drone satın alabilir ve kiraya vererek kazanç sağlayabilirsiniz. Günlük kiralama bedelinin 500 ile 750 TL arasında olduğu bu ürünler kargo, gözetleme ve bilimsel araştırma gibi kategorilerde hizmet sunan kişilerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya artık insanların uzunca vakit geçirdiği bir platform haline gelmiştir. Kendinizi bu konuda geliştirerek danışmanlık hizmeti vermeye başlayabilirsiniz. Ayrıca danışmanlık hizmetlerinin aylık 1000 TL’ye kadar getiri sağladığını unutmayın.

SEO Hizmet Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunarak aylık 3000 TL’den daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca SEO hizmeti vermek oldukça kapsamlı ve uğraş gerektiren uygulamalardandır. Bu yüzden yatırım yapılacak iş fikirleri konusunda mutlaka değerlendirilmelidir.

Sizler de ilan panosuna yorum bırakarak ilgi alanlarınızı paylaşabilirsiniz. Bu sayede evlere ek iş veren firmalar dışında yukarıda sıraladığımız sektörlerde arayış içinde olanların tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2 Comments

  • istanbul arnavutköyde oturuyorum.Bu işi yapmak istiyorum anadolu mahallesinde oturuyorum

  • Konya Karatay evde ek iş istiyorum boş zamanımı değerlendirmek için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir